NAŠE STORY

 

                                                                                                                        

VOUS OIL STORY


OD VOUSÁČe pro vousáče

jde to i bez chemie


VOUS OIL začal vznikat po mém zjištění, že olej na vousy, který by byl přírodní a i český výrobek zároveň není na českém trhu k nalezení. Tím se odstartoval příběh, který začal slovy " udělám si sám"  tak začalo vyhledávání jak vůbec na to. Jak vytvořit produkt, který nebude jen hezky vypadat, ale hlavně bude fungovat a to navíc bez chemie. A také umět se o takový klenot podělit s dalšími milovníky svých vousů.

  Při vývoji mi došlo, že potřebuji odbornou radu a obrátil se s ní na českou rodinnou firmu, která se zabývá výrobou přírodní kosmetiky už mnoho let. Protože olej neměl vyhovovat pouze mě, začal jsem vyzvídat u ostatních vousáčů a také barberů jak podle nich vypadá dokonalý olej na vousy. Po sjednocení všech přání a tužeb bylo konečně jasno, co vše musí olej obsahovat aby byl dokonalý a už se mohl začít vyrábět.

Po náročné cestě, nyní tento dokonalý olej na vousy VOUS OIL můžete dopřávat i Vašim vousům.

Po nějaké době se  mi začali hromadit zprávy s dotazy po dalších produktech na vousy, zda budou i jiné dokonalé přípravky na vousy. 

A tak začaly produkty pomalu přibývat. A u všech těchto produktů jsem postupoval tak jako u prvního produktu. Klíčové bylo a nadále bude aby produkt byl  vždy dokonalý a pro vousy přínosný. 

 Bez zbytečné chemie.


 

_TKF3862 m

Tadeáš Koukal

majitel/jednatel