Zpět do obchodu

Registrace

Naše Story

 

Kdo jsme?

Zabýváme se péčí o vousy s přírodním složením bez zbytečné chemie. Protože na složení záleží.

Jak vše začalo?

VOUS OIL začal vznikat po zjištění, že olej na vousy, který by byl přírodní a i český výrobek na českém trhu není. Tím se odstartovala touha vytvořit přírodní přípravky na vousy.

Netrvalo dlouho a měli jsme mnoho dotazů od spokojených vousáčů, jestli můžeme udělat i další přípravky na vousy. Největší poptávka byla po balzámu na vousy. Tudíž další volba přípravku byla jasná.  A tak začal vznikat náš balzám na vousy VOUS BALM, aby pomáhal vousáčům držet vousy přes den v požadovaném tvaru a dodával jim živiny.

Nezbytnou výbavou vousáče musí být také kvalitní šampon, který by omyl vousy šetrně a důkladně. Tudíž bylo žádoucí přijít s takovým šamponem co vše zvládne a tím je náš VOUS WASH.

Proces výběru správných přírodních látek.

Výběr složení jsme konzultovali s odborníky v oboru z renomované české firmy, kteří se opírali o vědecké fakta ověřené studiemi. Teď můžeme říci, že naše přírodní přípravky opravdu fungují, tak jak přípravky na vousy mají fungovat, a to vše bez chemie, která by nešťastně ovlivňovala účinky obsažených látek. I když se zdá, že v přípravcích na vousy se bez chemie neobejdeme, pravda je jinde. A přípravky nemusí obsahovat chemii aby fungovaly, přírodní látky jsou velmi silné a blahodárné a navíc nemají špatné vedlejší účinky, kterým se u chemie nedá vyhnout.

Přírodní je lepší, proč?

Hlavní výhodou přírodních produktů je lepší adaptace na lidskou pokožku, vousy. Jednoduše přírodní látky jsou pro tělo přirozenější než chemie, s kterou se musí tělo poprat a následně se jí zbavit. Přírodní látky, naše vousy a pokožku, mohou absorbovat a využívat z přípravku vše naplno bez zbytečné filtrace chemických prvků.

 

Jde to, i bez chemie.

VOUS OIL

 

 

 

 

Zpět do obchodu