Hřebínky a kartáčky

Pokud chcete svou chloubu co nejdéle udržet v kondici, nestačí ji jen umýt mýdlem, nebo šamponem a občas natírat olejem. Bude potřeba ji občas i podrbat. A přesně k tomu jsou ideální kartáče a hřebínky na vousy. Speciální šampony na vousy a oleje už jsou pro většinu vousáčů, kterým na vzhledu svého plnovousu opravdu záleží, samozřejmost.

K dokonalé péči budete potřebovat i kartáč s kančími štětinami (chlupy z čivavy by nezněly tak drsně) a bambusový hřeben, který vám pomůže to všechno zkrotit a dodat vousům potřebnou fazónu.
Všem je známo, že patřičná stimulace vede k růstu. Nejinak je tomu i u vousů. Díky masírování jsou stimulovány kořínky vousů a lépe se vstřebávají výživné oleje. Tím je urychlen jejich růst a výsledný efekt opravdu stojí za to. Vousy už na první pohled vypadají mnohem zdravěji.
Je tedy načase doplnit svůj arzenál i o tyto kousky a váš vousový rituál si tak ještě více užít.
Vždyť my víme, jak to máte rádi😊

Cena

200300
1200300
hřebínek na vousy VOUS COMB
200 Kč

Pomáhá udržet vousy v kondici. Jemně prokrvuje pokožku. Vyroben z bambusového dřeva. Usnadňuje absorpci živin z oleje na vousy.  

52
vous comb1
300 Kč

Kartáček na vousy z kančích štětin. Určen k pravidelnému pročesávání vousů. Průměr 5,5 cm. Díky praktickému pytlíčku vhodný i na cesty.

60
2 položek celkem
Zpět do obchodu