Šampóny na vousy

Jsme rádi, že jste konečně tady. Jeden z posledních mužů, který si myje vousy šampónem na tělo i přesto, že to tak pekelně svědí. Boucháme šampáňo a máme velkou radost. Je načase to konečně přehodnotit a dopřát si (jim) něco víc, než jen šampon z drogerky. Ale to už víte, že jo.

Je nám jasné, že svůj vous vymácháte leckde a v lecčem, a že jej občas potřebujete mýt každý den. Není problém. Šampon na vousy Vousoil je čistě přírodní záležitost. Šetrně umyje plnovous i pokožku pod ním a vy si HO díky jemnému složení můžete v koupelně mydlit tak často, jak uznáte za vhodné.
Nedráždí, neštípe, vousy vyživí a skvěle je připraví na následnou péči. Pokožka nesvědí, neloupe se a vy si svůj vous můžete konečně užívat naplno.

A když už jste se rozhoupali ke změně, vezměte to s vaším vousem pěkně od píky a mrkněte na celou sadu. Vaše drahá polovička vás určitě pochválí a třeba si ho taky s chutí pomazlí.

Cena

450451
1450451
šampon na vousy vOUS WASH
450 Kč

Pomáhá udržet vousy vyživené. Jemně a šetrně myje vousy i pokožku. Vyroben z ryze přírodních surovin. Povzbudí vousy k růstu.

50
1 položek celkem
Zpět do obchodu