VOUS STORY

 

                                                                                                                        

VOUS STORY


OD VOUSÁČE PRO VOUSÁČE

jde to i bez chemie


Historie kosmetické značky VOUS OIL je příběh dvou vousáčů, kteří tak milovali svoji chloubu, že by pro ni udělali cokoliv. Zní to trochu jako pohádka? Taky, že je.

Značku přírodní pánské kosmetiky na vousy VOUS OIL založil v roce 2017 Marek Souček, který se snažil pro péči o svůj plnovous najít ryze přírodní české kosmetické produkty. Nic takového ale v té době nebylo k nalezení. A protože je Marek akční kluk, šel do toho po hlavě a prostě si svůj olej na vousy udělal sám. V zádech mu stála společnost TOPVET - Green idea s.r.o. -  česká rodinná firma zabývající se výrobou přírodní kosmetiky. A značka VOUS OIL byla na světě. A když už olej, tak i balzám na vousy a šampón na vousy. Prostě kompletka pro dokonalou péči o dokonalé vousy.

A jak už to bývá, v mládí má člověk tolik ideálů, ale když pak přijde opravdová životní zábava, jeden neví, kam dřív skočit. Tak se v červnu roku 2021 rozhodl Marek pro prodej své značky, která si mezitím získala srdce a samozřejmě vousy celé rodiny vousáčů.  Ti si rozhodně nedokázali představit, že by o ni přišli. Naštěstí znal Marek Tadeáše. Fotografa a především vousáče, který olej na vousy VOUS OIL znal a dlouhodobě používal, a také ho fotil i v těch nejodvážnějších pózách. Olej na vousy, ne Marka.

Od roku 2021 stojí v čele značky přírodní pánské kosmetiky na vousy VOUS OIL Tadeáš Koukal, který tvrdě maká na tom, aby se tyhle kosmetické zázraky dostaly až k vám domů a do rodiny vousáčů přibyl další spokojený člen. Tadeáš je denně v kontaktu s dalšími vousáči a jejich barbery a ptá se jich na zkušenosti s přírodní kosmetikou VOUS OIL. A podle jejich zpětné vazby přizpůsobuje další sortiment produktů. Protože kosmetika VOUS OIL si další rozvoj rozhodně zaslouží. A vousáči si zase zaslouží přírodní kosmetiku VOUS OIL.

Produkty postupně přibývají a radost z nich také. Chybí vám v našem sortimentu nějaký produkt? Anebo máte nějaký nápad, jak kosmetiku VOUS OIL ještě vylepšit? Napište nám. Zabýváme se každým podnětem a za zpětnou vazbu jsme opravdu vděční. A teď už neztrácejte čas a vrhněte se do dobrodužství nakupování.

Užijte si VOUS OIL!

 


 

_TKF3862 m

Tadeáš Koukal

majitel/jednatel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu