Vous Oil

Webová stránka značky: Vous Oil

NA VOUSY JEDINĚ: VOUS OIL

K výrobě našeho tradičního českého oleje na vousy používáme pouze přírodní a organické suroviny, díky kterým bude Váš vous nejen skvěle vypadat, ale i příjemně vonět. 

Cena

501350
1501350
Vous Cologne 30 ml
Novinka Tip 2 + 1
od 50 Kč

originální česká kolínská voda s přírodním složením charakteristika vůně: citrusová, mořská, kořenitá, dřevitá k dispozici i ve formě testerů ve skle s objemem 3 ml a 5 ml (s...

105/3 M
hřebínek na vousy VOUS COMB
200 Kč

Pomáhá udržet vousy v kondici. Jemně prokrvuje pokožku. Vyroben z bambusového dřeva. Usnadňuje absorpci živin z oleje na vousy.  

52
vous comb1
300 Kč

Kartáček na vousy z kančích štětin. Určen k pravidelnému pročesávání vousů. Průměr 5,5 cm. Díky praktickému pytlíčku vhodný i na cesty.

60
šampon na vousy vOUS WASH
2 + 1
450 Kč

Pomáhá udržet vousy vyživené. Jemně a šetrně myje vousy i pokožku. Vyroben z ryze přírodních surovin. Povzbudí vousy k růstu.

50
Přírodní olej na vousy VOUS OIL
470 Kč

Vyroben z ryze přírodních surovin. Rychle se vstřebává. Podporuje růst vousů. Zbaví pokožku svědění.

4
balzám na vousy VOUS BALM
500 Kč

Využitelný i pro styling vousů. Zdokonalí vzhled vašeho plnovousu. Výživa vousů i pokožky. Vyroben z ryze přírodních surovin. Vhodný pro plnovous, knír i bradku.

3
hřebínek na vousy a olej na vousy
580 Kč

Obsahuje olej na vousy a hřebínek. Pomáhá udržet vousy v kondici. Zajistí vousům výživu. Pokožka pod vousy už nebude svědět.  

54
vous style uvodni
880 Kč

pro dokonalý styling vašeho plnovousu vyživuje a chrání dejte vašemu vousu tvar, jaký si zaslouží buďte hrdinou všedního dne

65
sada péče o vousy VOUS CARE
1 350 Kč

Sada pro komplexní péči o vousy. Obsahuje olej, balzám a šampón na vousy. Pomáhá udržet vousy v kondici. Zajistí vousům výživu. Pokožka pod vousy už nebude svědět....

48
9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Zpět do obchodu