Styling vousů pro oválný obličej

Zdá se to jako naprostá brnkačka. „Prostě se nebudu pár týdnů holit, umyju to šamponem a ono to naroste. Pak si vymodeluju parádní plnovous a je to.“ Jenže zase taková legranda to není. Když chcete parádní zdravé vousy, je potřeba se o ně taky patřičně starat. Psa taky nenecháte ležet ladem, když si koupíte štěně. Musíte ho pěkně krmit, drbat, čistit, koupat, česat, dávat mu vitamínky a hezky ho stříhat. A s vaší chloubou je to stejné. Tu první fázi péče o vousy už máte, doufám, zmáknutou. Pokud ne, tak zamiřte na eshop, třeba pro sadu na péči o vousy a koukejte to napravit.

Že už jste ve fázi rozhodování o jeho vzhledu? Skvěle. Máme pro vás pár tipů pro oválný obličej, díky kterým nebudete vypadat jak blb. Vězte, že styling vousů může velmi výrazně změnit váš vzhled, díky čemuž si můžete zvednout i sebevědomí, pokud je to třeba😊 Tak směle do toho a bez obav experimentujte. Vy si to můžete dovolit.

Co sluší oválnému obličeji?

 

Pokud máte oválný obličej, tak se můžete nenápadně zaradovat. Máte to štěstí, že oválnému obličeji bude slušet téměř cokoliv. Je považován za nejuniverzálnější tvar obličeje, pro který se hodí různé délky a tvary vousů. Co z toho plyne? I když se sestřih zrovna nepovede, můžete upravovat znovu a znovu a v nejhorším případě počkáte dalších pár týdnů, než narostou vousy nové😊

Ať už se vám líbí strniště nebo knírek, za který by se nemusel stydět ani Monty Jack (pro mladší  ročníky dodáváme, že se jedná o kreslenou postavičku z pohádek, jejíž knír byl opravdu pěkný), máte vyhráno.

 

Mohlo by vás zajímat: Styling vousů pro kulatý obličej

 

Střih vousů pro elegantní vzhled

Chcete vypadat jako elegán „pár exeláns?“ Zvolte kratší délku vousů nebo čisté oholení na tváři a vousy pouze na bradě. Obě verze vám budou nesmírně slušet, vy se budete plácat po ramenou, jaký jste fešák, a baby na vás poletí. Nezapomeňte však vousy pravidelně upravovat a jasně definovat pomocí správných přípravků a nezapomeňte jim dodávat vitamíny prostřednictvím oleje na vousy.

Plnovous pro výrazný vzhled

Máte raději výrazný a neotřelý vzhled? Zvolte plnovous. Oválný obličej je pro něj ideální. Navíc je to cool a trendy. Svůj vous nejen pravidelně stříhejte, aby si udržel správný tvar a konečky vousů se netřepily. Doporučujeme používat šampón a balzám na vousy, díky kterému bude vaše chlouba opravdu chloubou. Balzám zajistí, že budou vaše vousy božsky vyživené a lesklé. Budete stoprocentně frajer a pěkný pěstěný plnovous je podle žen sexy. A to je to, proč to vlastně děláme, ne? 😊 Tak s chutí do toho.

Neformální look? Zvolte "stubble" neboli strniště

Ležérnější vzhled, pohodlné oblečení, cool a sexy muž. To jste přesně vy. Strniště je nejsnazší variantou úpravy vousů. Takže jestli jste doposud nebyl hrdý na svůj tvar obličeje, teď můžete😊 Budete fešák téměř bez práce. Tři dny se neoholíte a je to. Hotovo😊  
Navíc strniště vytváří dojem dravosti, divokosti a podporuje mužnost. Kdo by po tom netoužil.
Jak tedy na něj? Pořiďte si zastřihovač vousů, nastavte délku, kterou potřebujete, protože na délce opravdu záleží, a jednou za čas vousy zastřihněte. To je vše. Fines. Nezapomeňte se však i o takhle cool samorostné vousy kvalitně postarat. Buďte na ně hodní a dopřejte jim minimálně šampon na vousy.

Super péče, super bíbr

Určitě už se nemůžete dočkat, až se s ním začnete pěkně mazlit. Nezapomeňte však, že skvělému  stajlingu musíte zajistit, aby byly vousy v dobré kondici.  Jak to zařídit, říkáte si? Jednoduše. Pravidelně si vousy myjte šamponem na vousy, používejte balzám a olej a bude to naprostá nádhera.  Pravidelným stříháním konečků se vyhnete roztřepeným koncům a váš vous bude vyzývat k pohlazení.

Co dodat? Oválný obličej je prostě skvělý pro experimentování s různými tvary vousů. Můžete zkusit knír, strniště, plnovous…cokoliv. Klidně si s ním v koupelně hezky pohrajte. Vyzkoušejte různou délku, někde ho oholte a někde nechte a uvidíte, jak se vám to bude líbit nejvíc. Nebojte se být kreativní a objevovat nové styly, které vám dodají přesně takový look, na který máte zrovna náladu. Nezapomeňte, že styling vousů je osobní záležitostí a záleží na vašem osobním vkusu a stylu.

 

Zpět do obchodu